Reklam

Hizmetimiz

Fitness Takımı; belirlediğim kalite standartları çerçevesinde, fitness yazarlığı ana başlığı altında bilgi ve deneyimlerimi paylaşarak, insanların vücutlarını forma sokmalarını ve sağlıklı olmalarını amaçlayan bir sitedir. Bu spor hakkında doğru bilinen yanlışları düzeltmek yegane görevimizdir. İçeriği bilgi, deneyim ve gözleme dayalıdır, okuyucu odaklıdır, okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.

Okuyucu Kitlesimiz Ve Takipçiler

Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımız üzerinden yeni yazılarımızın tanıtımını yapıyoruz. Okuyucu kitlemizde 7'den 70'e herkes bulunuyor. Erkeğe, kadına ve gençlere hitap eden sitemizde mutlaka sizin merak ettiğiniz bir konu ile ilgili bir yazı bulunmaktadır.

Reklam

Her türlü reklam teklifine açık olduğumu belirtmek isterim. Ancak sitenin kategorisine uygun bir reklam olması şartı ile. Sitenin konusu ile alakası olmayan reklam teklifleri tarafımca kabul edilmeyecektir.

Banner Reklamlarımız

970*90 boyutlarında kategoriler bölümünün hemen altında,

300*250 boyutlarında sağ sütunda en üstte,

300*600 boyutlarında sağ sütunda en altta,

olabilir. Aynı zamanda Google reklamlarının benzeri kelime reklamları da hazırlanabilir. Bu sayede ilgili kelimeye direk olarak link verilebilir.

Tanıtım Yazısı

Ürününüz veya markanız ile ilgili tanıtım yazısı yazabilir ya da sizin yazmış olduğunuz tanıtım yazısını sitemde yayınlayabilirim. Yayınladığım yazı tüm kategorilerde aktif olacağından okunma oranı da buna paralel olarak yüksek olacaktır. Ayrıca tanıtım yazıları süresizdir ve Fitness Takımı sitesi aktif olduğu sürece tanıtım yazınız yayında olacaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden ürününüzün veya markanızın tanıtımını yapabilirim. Caps tarzı veya banner tarzı her türlü reklam teklifine açığım. Facebook, twitter ve instagram üzerinde takipçilerimiz gün geçtikçe artmaktadır.

İletişim

Bizimle sosyal medya hesaplarımızdan veya fitnesstakimi@gmail.com e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.