Hakkımızda

2015 yılında faaliyete geçen ve insanlara spor bilinci aşılamaya çalışan bir web sitesiyiz. Her geçen gün okurlarımız hızla artmakta. Büyük bir kitleye hitap ediyoruz ve buna yaraşır şekilde içerikler üretmek bizim en büyük amacımız.

Vücut geliştirme ile ilgili çok fazla ön yargı var. İnsanlar bu sporu çok yanlış tanıyor ve sırf bu yüzden bir çok insan bu spora başlayamıyor. Fitness Takımı sitesi bu ön yargıları kırmak amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde bir çok insan fit bir vücuda ulaşmayı hedefliyor. Ülkemizdeki yemekler ortada. Hepsi muazzam lezzette. Hal böyle olunca bir çok insan "Türk Kası" denilen o meşhur göbeğin oluşmasından kaçamıyor. Fitness Takımı olarak bizim nihayi amacımız insanları beslenme alışkanlığı konusunda bilinçlendirmek ve onları spora teşvik etmek. 

Zayıflama ve beslenme alışkanlığının yanı sıra vücut geliştirme ve fitness bizim için biraz daha ön planda. Bu spora gönül vermiş insanlar olarak sporu ne kadar yayabilirsek bizim için o kadar iyi olur.

Sitemizde Antrenman ve Beslenme kategorileri bulunmakta. İnsanlara nasıl antrenman yapmaları ve nasıl beslenmeleri gerektiklerini bu kategorilerde anlatmaya çalışıyorum. 

Estetik Vücutlar kategorimiz bulunmakta. Burada Türk ve yabancı fitnesscılar, oyuncular veya şarkıcılar gibi estetik vücudu olan insanların biografileri hakkında bir kaç bilgi veriyoruz ve onlar hakkında yorumda bulunuyoruz. 

Eğer personal trainerlik ile uğraşıyorsanız ve kendi biografinizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız bize e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Daha öncede belirttiğimiz gibi nihayi amacımız bu sporu insanlara tanıtmak. Bu nedenle bu gibi yazıları yayımlarken sizden bir ücret talep etmiyoruz. Kendi kişisel web sitenizin linkini paylaşarak size yeni öğrenciler kazandırmaktan mutluluk duyarız.

Motivasyon Videoları köşemiz var. Burada ise antrenmanlarınızdan daha iyi verim alabilmeniz ve sizi spora teşvik etmek amacıyla ünlü sporcuların hazırladığı motivasyon videolarını paylaşıyoruz.

Yemek Tarifleri köşemizde ise pratik olarak hazırlayabileceğiniz lezzetli tarifleri siz değerli okuyucularımız için paylaşıyoruz. Tariflerimiz lezzetli olduğu kadar protein doludur. 

Diğer Yazılar kategorimizde ise fitness ve vücut geliştirme ile ilgili antrenman ve beslenme haricinde geriye kalan konular ile ilgili yazılar paylaşıyoruz.

Bütün bunların haricinde bir de Konu Dışı bölümümüz var. Burada ise vücut geliştirme ile ilgili olmayan, fakat okuyucu kitlemizin dikkatini çekebilecek yazılar paylaşıyoruz. Yazmaktan en keyif aldığım kategorilerimden birisidir konu dışı kategorisi.